IIAFC -App İSOBDER in yurt içinde organize edeceği yerel ve uluslar arası yarışma detaylarının tüm kullanıcılar tarafından takip edilmesinin yanısıra

Yarışmacıların herhangi bir hakem beklemeden , yakaladığı balığı özel kare kodlu Cetvel üzerinde fotoğraflayıp göndererek canlı skor sıralaması hazırlamak amacı ile oluşturulmuştur.

Yarışmalar süresince Kullanılması zorunludur.

Yarışma esnasında tutulan balıklar aynı anda İİAFC-App Uygulamasında canlı skor tablosunda gösterilecektir. Bu skor tablosunda favori takımınızı takip edebilir yarışma anında Favori takımınızın sıralama değişikliklerinde bildirimler alabilirsiniz.

Aynı zamanda uygulama içinde ;

Canlı skor sıralaması yanı sıra

En büyük balıklar,

Videolar,

Sponsorlar,

Kurallar ve düzenlemeler,

Program,

Yarışma sahaları gibi daha fazla özellik bulabilirsiniz.

İİAFC-APP Uygulamasını bir izleyici olarak kullanmak için oturum açmak gerekli değildir.

İİAFC-APP Uygulamasını ücretsiz olarak

App Store dan

veya Google Play Store’

dan indirebilirsiniz.

IIAFC-APP Uygulamasını en iyi şekilde çalıştırmak için, akıllı telefonunuz iOS veya Android için en son yazılım güncellemesini gerektirir.

Neden Mobil Uygulama

Bu program sayesinde yarışmacı olarak herhangi bir hakem beklemenize gerek kalmayacaktır.

Balığın fotoğraf çekildikten sonra en kısa zamanda canlı olarak suya iade edilmesine olanak verecektir. Üzerinde takımınıza özel günlük karekod yapıştırılmış bulunan cetvelle çekilecek fotoğraf sayesinde skor tablosu daha kısa sürede otomatik olarak oluşturulacak. Sisteme gönderdiğiniz cetvel üzerindeki Balık Fotoğrafı, balık yanal deseni ve merkez hakem heyeti tarafından onaylandıktan hemen sonra takım sıralamasının değişmesi halinde tüm yarışmacılara ve Programı yükleyen tüm kullanıcılara bildirim gönderilecektir.

Oturum açma işlevi yalnızca yarışmacıların kullanımı içindir.

Katılımcıların kullanımı için daha fazla bilgi iiafc.com ve isobder.org adreslerinden verilecektir:

IIAFC-App Uygulaması hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın…