Kullanım Koşulları

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, her tür fikri mülkiyet, İSOBDER ‘e  aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten İSOBDER sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla İSOBDER ‘e  ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca İSOBDER in mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

Gizlilik Politikası

iiafc.com  web sitesi İstanbul Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği –İSOBDER’e  aittir ve bu adresi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği İSOBDER için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir.

İSOBDER, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

İSOBDER, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Şartname önerilerinizi ve Yarışma  başvurularınızı değerlendirmek.

Kişisel bilgilere sadece bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan yetkili İSOBDER Genel Sekreterliği personeli erişebilirler.

iiafc.com , sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, İSOBDER’in Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.